Očekivana pobjeda Tomislava u Donjim Andrijevcima

Ponedjeljak, 26 Veljača 2024

U svojoj prvoj službenoj utakmici u 2024. godini nogometaši Tomislava u Donjim Andijevcima protiv Slavije iz Pleternice nisu nastupili u najjačem sastavu.

Stoga je za njih ova pobjeda s 2:0 očekivana, ali i vrijedna jer je izborena bez najboljeg klupskog strijelca Ivana Tunukovića koji je ujedno i 2. najučinkovitiji u cijeloj Trećoj ligi – istok. Domaća momčad, koju odlično vodi Bernard Brnjić, bila je bolja tijekom svih 90 minuta te je osim dva gola, i tri puta pogodila okvir gostujućih vrata. U razmaku od samo pet minuta u prvom poluvremenu nogometaši Tomislava postigli su preko Josipa Balentovića i Davida Radmana dva gola s kojima su riješili pitanje pobjednika za devetu pobjedu u prvenstvu i plasman na sigurno treće mjesto.