Nova pobjeda nogometaša Oriolika

Ponedjeljak, 16 Rujan 2013

Nogometaši Oriolika došli su do još jedne pobjede u natjecanju Treće lige – istok svladavši s 2:1 na domaćem terenu posljednjeplasirani Višnjevac.

Gosti su u Oriovac doputovali s novim trenerom, renomiranim imenom Robertom Špeharom koji je napravio pomake u igri, ali na kraju nije bilo učinkovito budući su Oriovčani ostvarili više nego zasluženu pobjedu. Vrlo brzo već u 3. minuti domaći su prilično sretno i spretno došli do vodstva kada je Marušić ubacio u kazneni prostor Višnjevca, tamo se nisu snašli gostujući stoper Mihaljev I vratar Jakovljević te se lopta našla u mreži za 1:0. U nastavku su domaći ponovo u 3. minuti, odnosno ukupno 48.-oj postigli i drugi pogodak. Iz kornera je ubacio kapetan Haring, a pred golom se najbolje snašao Đuro Ereiz koji je bio točan za 2:0. Minutu prije kraja Dominik Damjanović odlučio se na udarac iz daljine koji je iznenadio Hercega i završio u mreži za 2:1.