Bez pobjednika u susretu između Podcrkavlja i Posavine!

Utorak, 06 Travanj 2021

U jednom od derbija 16. kola Prve Županijske nogometne lige – skupine istok u Podcrkavlju je istoimeni domaćin ugostio drugoplasiranu Posavinu iz Velike Kopanice.

Bez obzira što je prije međusobne utakmice sastav iz Podcrkavlja bio na 6. mjestu, razlika između njih i gostiju iz Velike Kopanice bila je samo 3 boda. Na kraju je ta razlika ostala ista jer je utakmica završila bez pobjednika 1:1. Bila je to borbena, ali međusobno vrlo korektna utakmica nakon koje nije bilo pobjednika. Prvo poluvrijeme pogotovo njegovih prvih 25. minuta bilo je odlično te su u tom periodu postignuta oba gola.  Domaće Podcrkavlje do vodstva je došlo u 16. minuti preko Antonija Matijevca, da bi 7. minuta kasnije kapetan Posavine iz Velike Kopanice Ivan Jularić poravnao na 1:1. U nastavku obje ekipe kao da su se ispuhale te uopće nije bilo izrazitih i velikih prigoda te je završilo s pravednom podijelom bodova.