Slavija iz Pleternice protutnjala kroz Bukovlje!

Ponedjeljak, 23 Studeni 2020

Odigrano je nekompletno posljednje 17. kolo u Trećoj ligi istok u kojem se nisu igrale dvije utakmice.

Zato se igrao dvoboj klubova iz donjeg dijela tablice u kojem je 15.-ti Slavonac u Bukovlju ugostio 14.-tu Slaviju iz Pleternice. Prije utakmice gosti su imali bod više u odnosu na svog domaćina što su na kraju povećali za 4 s obzirom da su zabilježili uvjerljivu pobjedu sa 6:2. Već u prvom poluvremenu za prvih 40. minuta bilo je velikih 5:0 za Slaviju koja je odigrala najboljih 45. minuta u ovoj sezoni, dok je za Crvene iz Bukovlja to bilo poluvrijeme kao iz noćne more. Jedina utjeha za Slavonac je ta da su dobili drugo poluvrijeme u kojem je 2 gola postigao Danijel Martić. Prvo ime utakmice bio je gostujući Pavo Nikolić koji je postigao 4 gola te je imao dvije asistencije za dvostrukog strijelca Valentina Mikića. S druge strane dvosturki strijelac za Slavonac bio je Danijel Martić na 2 dodavanja Marka Družića te su obojica u igru ušla u drugom poluvremenu.