Nova gostujuća pobjeda Marsonije, ovog puta u Kutjevu !

Srijeda, 14 Listopad 2020

U prošloj nezavršenoj sezoni Treće lige - istok nogometaši Kutjeva kao novi članovi tog natjecanja bili su pravi hit te su bili stalno u vrhu ljestvice.

Međutim, u ovoj sezoni stvari za klub iz grada vina nisu baš i najbolje. Zeleni se nalaze u donjem dijelu tablice te su nakon prvih 9. kola promijenili i trenera. U najnezgodnijem trenutku za nogometaše Kutjeva stigla im je odgođena utakmica iz 2. kola u kojoj su na svom terenu ugostili neporaženu Marsoniju. Bila je to vrlo zanimljiva utakmica u kojoj je Marsonia s 3:2 došla do pobjede nakon što su Brođani s 2 gola Bundavice i jednim Bačića imali vodstvo od 3:0. Bijelo – crni odlično su odigrali u prvih 60. minuta kada su i napravili prednost od 3 gola razlike, međutim, u posljednjih 20. minuta nogometaši Kutjeva preko Nemeca i Jakeševića postižu 2 gola s kojima su utakmicu učinili neizvjesnom. Na kraju je ekipa trenera Braslava Ostojića uspjela sačuvati vodstvo za 8. uzastopnu pobjedu koja je 4.-ta u gostima u ovoj sezoni.