Domaći poraz s 3:0 odbojkaša Marsonije od Centrometala !

Ponedjeljak, 05 Listopad 2020

U svojoj prvoj domaćoj utakmici u novoj sezoni Hrvatske Superlige odbojkaši Marsonije poraženi su s 3:0 od Centrometala iz Črečana.

Najveći problem koji je trener odbojkaša Marsonije Milenko Lubina imao uoči početka druge Superligaške sezone je taj što zbog pandemije korona virusa nisu imali pripremne utakmice. U prvom setu su gosti iz Međimurja bili puno bolji te su ga rezultatski lako dobili s 25:16. Ključan je bio servis Brođana na kojem su gostima poklonili 7 lakih poena što je ekipa poput Centrometala znala iskoristiti. Drugi set je bio izjednačen i u njemu je Marsonia u samoj završnici imala vodstvo od 23:21, ali gosti rade preokret te sa 4 poena u nizu dobivaju taj set s 25:23. Treći set ekipa iz Črečana otvara sa 7:2, ali domaći stižu na 16:16 te ubrzo imaju i minimalno vodstvo. Izjednačeno se igralo do završnice koja ponovno s 25:21 pripada Centrometalu koji je na taj način dobio meč s 3:0.