Županijski derbi u Bukovlju bez pobjednika !

Ponedjeljak, 14 Rujan 2020

Županijski derbi 6. kola Treće HNL – istok odigrali su u Bukovlju domaći Slavonac i Oriolik iz Oriovca.

Gotovo se ne pamti kada su ova 2 kluba posljednji puta odigrala međusobnu utakmicu u prvenstvu. Bilo ih je ranije u Županijskom kupu, ali u prvenstvu baš i ne. Na kraju nije bilo pobjednika te je završilo 1:1 s tim da više zadovoljniji s ovim bodom mogu biti gosti iz Oriovca. Kao i u prijašnjim domaćim utakmicama protiv Graničara iz Županje i NAŠK-a iz Našice nogometaši Slavonca još jednom su odigrali dobru utakmicu na svom terenu u Bukovlju ovoga puta protiv Oriolika iz Oriovca. Međutim, to im nije bilo dovoljno za prvu domaću pobjedu u ovoj sezoni. Domaći su bili puno bolji u prvom poluvremenu te su u tom dijelu propustili napraviti veću rezultatsku prednost. Došli su i do vodstva preko Gačića, međutim, drugih 45. minuta pripalo je Orioliku koji je golom Jurića poravnao na konačnih 1:1.