Graničar iz Brodskog Varoša prvak Treće ŽNL - centar

Srijeda, 12 Lipanj 2019

Vrlo zanimljivo prvenstvo igralo se ove sezone u Trećoj ŽNL – centar u kojoj se natjecalo 13 klubova, dok su do posljednjeg kola borbu za naslov vodila 3 kluba.

Meč loptu imao je vodeći Graničar koji je u Brodskog Varoša ugostio pretposljednju Mladost iz Banovaca. Na kraju je ekipa trenera Luke Petrovića bez većih problema došla do visoke pobjede sa 6:0 za potvrdu 1. mjesta i naslova prvaka te plasman u Drugu Županijsku ligu. Gosti iz Banovaca držali su 0:0 sve do 33. minute kada su domaći preko Marina Galića koji je realizirao kazneni udarac poveli s 1:0. Ubrzo Ivan Matijević podiže na 2:0 te se s tim rezultatom odlazi na poluvrijeme. U nastavku je Graničar u samo 15. minuta postigao 4 gola i tako riješio sve dvojbe. Po 2 gola dali su Marin Botica i igrač utakmice Martin Krpan koji je u svoju statistiku još upisao i 2 dodavanja.