Odbojkaši Marsonije i dalje vodeći u Drugoj ligi - istok

Četvrtak, 06 Prosinac 2018

U natjecanju Druge lige – istok odbojkaši Marsonije i dalje bilježe pobjede.

Nakon 5 odigranih utakmica imaju sve pobjede te se nalaze na vrhu ljestvice bez poraza. Osim toga imaju i neodigranu utakmicu na gostovanju kod druge ekipe osječke Murse. Utakmica između odbojkaša Marsonije i Sokola bio je derbi 7. kola budući su se sastali vodeći Brođani i trećeplasirani Požežani. Prijašnjih sezona u pravilu su se utakmice između ovih klubova gotovo uvijek igrale u 5 setova bilo to u dvorani Vijuš ili u Požegi. S obzirom na položaj jednih i drugih na ljestvici i sada se očekivalo nešto slično, međutim gosti iz Požege došli su bez nekoliko važnih igrača. To su odbojkaši Marsonije iskoristili te su zabilježili sigurnu i uvjerljivu pobjedu s 3:0. Prvi set odbojkaši Marsonije dobili su s 25:18, dok su u njemu cijelo vrijeme imali kontrolu igre i rezultata. Još bolje za domaće bilo je u drugom setu koji su s 25:11 lako riješili u svoju korist. Većih problema nije bilo niti u trećem setu u kojem su Brođani također imali dominaciju te gostima nisu dozvolili osvajanje seta. Na kraju je završilo s 25:19 što je značilo konačnih 3:0 za odbojkaše Marsonije protiv požeškog Sokola.