Nogometaši Slobodnice do druge pobjede

Utorak, 17 Rujan 2013

Nogometaši Slobodnice prekinuli su niz od 3 utakmice bez pobjede te su u 5. kolu Prve Županijske lige na svom terenu s 3:1 svladali Slavonac iz Bukovlja.

Gosti su u Slobodnicu došli tražiti popravni nakon što su kod kuće protiv Tomislav Pana odigrali bez pobjednika 3:3. S druge strane ekipa trenera Dujića je nakon početne domaće pobjede nad Mladosti iz Cernika sve do 5. kola ostala na ta 3 boda te su im nasušno trebali bodovi u čemu su na kraju i uspjeli. Već u prvom poluvremenu domaći su golovima Ante Kruljca iz 19.-te i Tomislava Čudine iz 39.-te minute imali vodstvo od 2:0. Gostima je nadu vratio Nemanja Prodanović koji je u 68. minuti smanjio na 2:1, da bi drugu pobjedu Slobodnici u 81. minuti potvrdio Tomislav Kovačević koji je bio precizan za konačnih 3:1 u vrlo borbenoj na trenutke i prenervoznoj utakmici na obje strane.