Oriolik nastavio pozitivan niz

Ponedjeljak, 05 Studeni 2018

S domaćom pobjedom protiv Mladosti iz Ždralova nogometaši Oriolika nastavili su pozitivan niz.

Crveni su u Oriovcu u utakmici 12. kola Treće lige – sjeveroistok s 2:0 došli do nove pobjede koja je četvrta u posljednjih 5 utakmica te imaju 1 remi nedavno izboren u Bjelovaru. Trener Oriolika Robert Dujić može biti zadovoljan s igrom i rezultatima svoje momčadi u posljednje vrijeme. Potajno su se Crveni iz Oriovca nadali da će lako do 3 boda, međutim, Mladost iz Ždralova dobro se držala kako u obrani, a tako i na sredini terena. Gosti su popustili tek u posljednjih 15. minuta utakmice kada su domaći s 2 gola upisali 5. pobjedu ove sezone. Do vodstva je Oriolik došao u 75. minuti kada je akcija krenula od Jašarevića koji je proigrao Jurevića čiji udarac odbija Srbljanović, natrčao je Jurić koji svojim 5 golom domaće dovodi u vodstvo od 1:0. Potvrda nova 3 boda dogodila se u 84. minuti. Barišić je ubacio pred gol iz slobodnog udarca, Jurević se najbolje našao u gužvi te je šutirao, a lopta se od leđa najboljeg strijelca gostiju Mile Sučića odbila u mreži za 2:0.