Pobjeda Broda 035 u Slavonskom derbiju

Ponedjeljak, 29 Listopad 2018

Do prve pobjede u svojoj trećoj sezoni Prve lige došli su malonogometaši Broda 035 koji su na domaćem terenu s 2:0 bili bolji od Osijek Kelmea.

U dosadašnjim međusobnim susretima Osječani imaju bolji omjer od Brođana, a to su 3 pobjede i 1 poraz, dok su igrači trenera Ćorluke željeli prekinuti tu tradiciju u čemu su i uspjeli. Gosti iz Osijeka tako su u dvorani Vijuš doživjeli drugi poraz u Slavonskom derbiju, dok je Broda 035 došao do svoje prve pobjede u ovoj dvorani. Već u 2. minuti Brod 035 dolazi do prednosti. Mirković je bio dodavač za Ruheka koji svojim četvrtim golom u sezoni svojoj momčadi osigurao 1:0 te mirnoću za nastavak susreta. U drugom poluvremenu domaći su u 24. minuti postigli pogodak koji im je osigurao pobjedu. Sada je strijelac vodećeg gola za Brod 035 Ruhek povratnom uposlio Mirkovića koji nakon asistencije upisuje svoj drugi gol u sezoni za 2:0 što je značilo prvu pobjedu Brođana u ovoj sezoni.