Teško izborena pobjeda nogometaša Željezničara

Utorak, 17 Travanj 2018

Puno teže od očekivanog nogometaši Željezničara na svom su Stadionu „Stanko Vlainić – Dida“ u 21. kolu Četvrte lige – istok s 2:1 bili bolji od Slavonca. Gosti iz Tenje na ljestvici su na uvjerljivo posljednjem mjestu te će se teško spasiti od ispadanja iz lige, međutim, namučili su Ljubičaste.

Domaćin je tek nakon 90. minute utakmice postigao gol koji mu je donio pobjedu i ostanak među prva 3 kluba na prvenstvenoj tablici. Sva 3 gola na utakmici postignuta su iz kaznenih udaraca. Prvo je Brnjić pogodio u 31. minuti za 1:0 nakon što je Ileš pred svojim golom srušio Samardžića. U drugom poluvremenu gosti iz Tenje su u 66. minuti preko Nađa poravnali na 1:1 također nakon što je dosuđen kazneni udarac. Na samom kraju susreta kada je već prošla 90.minuta i kada se igralo sučevo vrijeme Rebrina je pred svojim golom igrao rukom, a sudac Milić iz Belišća po treći put pokazao je na najstrožu kaznu. Još jednom je kapetan Ljubičastih Berislav Brnjić bio precizan za pobjedu s 2:1.