Marsonia s 2:1 bolja od Slavonije

Četvrtak, 12 Travanj 2018

Premda je postojala inicijativa da se prekinuta utakmica između Marsonije i požeške Slavonije odigra na kraju prvenstva i to u Velikoj u rodnom mjestu Brune Bobana, to se nije dogodilo.

Naime, vodstvo Treće HNL – sjeveroistok zbog regularnosti natjecanja tražilo je klubove da što prije dogovore odigravanje prekinute utakmice. Tako je u nastavku tog dvoboja Marsonia došla do pobjede s 2:1 na Slavonijom koja je vrlo lako mogla uzeti i bod. Trener Marsonije Robert Špehar ne može biti zadovoljan s onim što su njegovi igrači pokazali u nastavku utakmice protiv požeške Slavonije. Igra će se brzo zaboraviti, dok će se pamtiti samo 3 osvojena boda s kojima su Bijelo – crni ostali s izgledima za najviši plasman. Marsonia je u nastavak utakmice 18. kola protiv požeške Slavonije krenula s vodstvom od 1:0. Domaće je u onoj tragičnoj utakmici u vodstvo u 2. minuti doveo Josip Balentović. Nakon više od 2 tjedna isti protivnici sastali su se na istom mjestu i ponovno je pogodak postignut u 2. minuti što je ukupno 9. minuta, ali sada ga je dala Slavonija i to preko Matijasa Šulca za 1:1. Do toliko željenog vodstva Marsonia je došla u 52. minuti kada je Sivrića, ovaj je probio stranu i onda pred golom uposlio Gudelja kojem nije bilo teško postići svoj drugi gol ove sezone za na kraju se pokazalo pobjedu Brođana s 2:1.