Novi uvjerljiv poraz košarkašica Broda na Savi

Utorak, 13 Ožujak 2018

U svojoj pretposljednjoj utakmica u Prvoj ligi košarkašice Broda na Savi na domaćem su terenu  u 19. kolu ugostile trećeplasirani Split.

Naravno da su gošće opravdale ulogu favorita te su zabilježile uvjerljivu pobjedu s 86:39. Treba reći da su Brođanke veliki dio utakmice igrale bez Mihaele Lazić tako da je to glavni razlog uvjerljivog poraza. Na kraju prve četvrtine bilo je 16:11 za Split koji je na poluvremenu imao vodstvo od 39:26. Bez Lazić protiv vrlo dobrog Splita koji je treća ekipa u ligi na poluvremenu imati zaostatak od 13 koševa je bilo vrlo solidno. U nastavku su gošće u 3. dionici povećale prednost na 56:34, dok je treneru Rimarčuku bilo svejedno izgubio utakmicu s 20 ili 40 razlike te je iz toga razloga svim igračicama dao minutažu. To je Split iskoristio te je posljednju četvrtinu dobio s 30:5 što mu je donijelo uvjerljivu pobjedu s 86:39.