Domaći poraz sa 4:2 Broda 035 od Futsal Dinama

Četvrtak, 08 Ožujak 2018

U 15. kolu Prve HMNL Brod 035 na domaćem je terenu ugostio vodeći Futsal Dinamo iz Zagreba.

Nedavno su Brođani na domaćem terenu s vrha skinuli vodeći Split Tommy pobijedivši ga s 5:4. Na taj način su na 1. mjesto stavili Futsal Dinamo koji u nastavku sezone nije uvjerljiv. Naime, Zagrepčani su u 1. kolu sa 6:2 poraženi u Splitu, dok su minimalne pobjede teško izborili na svom terenu protiv Nacionala i u Šibeniku u prošlom kolu nad Crnicom. Nakon domaće pobjede nad Split Tommyijem malonogometaši Broda 035 nisu protiv Futsal Dinama iz zagreba uspjeli napraviti još jednu senzaciju. Gosti su pred prepunom dvoranom Brod u koju se natiskalo 1.500 gledatelja slavili sa 4:2, premda je sve dobro počelo za domaće. Naime, ekipa trenera Ćorluke imala je vodstvo od 1:0, ali onda ponovno primila naivne golove koji su ih koštali poraza. Prvo je Penava minutu prije odlaska na poluvrijeme poravnao na 1:1, da bi u nastavku Grbeša s 2 gola i Kanjuh gostima donijeli velikih 4:1. Na kraju je samo Milanović u 37. minuti smanjio na konačnih Brod 035 – Futsal Dinamo 2:4.