Pobjeda Svjetlosti u Podvinju

Srijeda, 04 Rujan 2013

Nogometaši Podvinja u 3. kolu Prve Županijske lige na domaćem su terenu ugostili vodeću Svjetlost iz Lužana.

Ekipa iz Lužana je u Podvinju svojom igrom opravdala vodeću poziciju na ljestvici te je nakon gubitka od 1:0 preokrenula rezultat u pobjedu s 2:1. Za domaće je odlično počelo. Već u 4. minuti Vucić je proigrao Katinića koji je lijepim udarcem svladao nemoćnog Marića. Ključan trenutka dogodio kada je za prvih 28. minuta Podvinje zbog ozljeda ostalo bez svoja 2 iskusna napadača Anđela Mikulića i strijelca Dalibora Katinića. Nakon toga Svjetlost preuzima inicijativu i ima više loptu u svom posjedu. Takva igra donijela im je poravnanje u 45. minuti nakon što je slobodni udarac izborio Andrej Mličević, a ubačaj Stjepana Terzića završio je u golu za 1:1. Pogodak odluke gosti su postigli u 77. minuti kada je Logarušić ubacio za Igora Maljkovića kojem nije bilo teško matirati Gvozdena za 2:1.