Slavili Mario Mušanić i Ines Hasić

Srijeda, 28 Kolovoz 2013

U organizaciji kuglane Klarić te kuglačkih klubova Regoč, Kolonija i Buxa održan je 3. humanitarni kuglački turnir „Kolonija open“.

Cilj turnira bio je prikupiti sredstva za Školu kuglanja Kolonija - Ivo Klarić te tako pomoći razvoju mladih kuglača i promicati kuglanje kao sport. Najbolji rezultat u kvalifikacijama ostvario je hrvatski reprezentativac Osječanin Mario Mušanić s 646 srušenih čunjeva što je najbolji ovogodišnji rezultat na kuglani Klarić. Na kraju je Mušanić bio uspješan i u finalu budući je osvojio 1. mjesto ispred sugrađanina Branislava Boganovića. Prvi favorit u ženskom dijelu bila je Zagrepčanka Ines Hasić koja je ove godine imala službeni debi za reprezentaciju Hrvatske. Na kraju je i Ines Hasić opravdala ulogu prve favoritkinje te je osvojila naslov pobjednice.